UKS LIDER WŁOCŁAWEK - strona nieoficjalna

Liga Wojewódzka Czeka !

• autor: piter96, 2013-06-08 20:12

Dzisiaj (08.06) zagraliśmy swój ostatni mecz w sezonie 2012/2013 . Spotkanie skończyło się wynikiem 12-2 dla naszego zespołu. Mistrza zapewniliśmy sobie już dwie kolejki przed końcem , mimo tego chcieliśmy pokazać wszystkie swoje umiejętności i wygrać ten mecz. Teraz już tylko czekamy na mecze ligi wojewódzkiej , która zagra jeszcze dwa spotkania z Olimpią Grudziądz (u siebie) i z Lechem Rypin (wyjazd),  jeżeli zdobędą chociaż jeden punkt w przyszłym sezonie zagramy w lidze wojewódzkiej . Podziękowania należą się dla naszego zespołu oraz trenera Mariusza Kołodziejskiego , a także dla prezesa Piotra Kwiatkowskiego , koordynatora Andrzeja Kołodziejskiego, kierownika Cezarego Sobierajskiego , Dariusza Kopczyńskiego , który współpracował wraz z naszym trenerem. Następny mecz rozegramy dopiero w następnym sezonie mamy nadzieje , żę w lidze wojewódzkiej juniorów starszych .

autor: ~TDK 2013-06-13 05:09:51

avatar Chłopaki jesteśmy z was dumni.Powodzenia w przyszłym sezonie Mistrzowie.

autor: bogaci 2014-01-29 09:24:42

Profil bogaci w Futbolowo Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i ODBIERZ DARMOWY BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz!!! bet50pln.blogspot.com

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów